Bez nazwy-1-03

Osada Żałe

Charakterystyka

lokalizacja

Lokalizacja

ŻAŁE

Warszawa 2h
Toruń 1h
Gdańsk 2:20h
Ciechocinek 1:15h
Stok narciarski Kurza Góra 1h
Chopinowska Szafarnia, Zamek w Golubiu-Dobrzyniu ok 0:30h.

powierzchnia

Powierzchnia

4231 m2 - 4542 m2

cena

Cena

299 000zł

Opis

Jeżeli marzy Ci się własny, malowniczy kawałek ziemi lub szukasz doskonałego miejsca na inwestycję i ochronę kapitału przed inflacją, te słowa skierowane są do Ciebie.

Proponuję na sprzedaż niezwykłą działkę, nad której upiększeniem pracowaliśmy ponad rok. W pracę włożyliśmy masę energii, serca i finansów, efekt jest niesamowity. Zadzwoń, przyjedź i sprawdź czy mamy rację. 

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Żałe, gmina Brzuze, powiat rypiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Załączam zdjęcia oraz propozycję możliwej aranżacji, by choć trochę dać Ci poczucie panującego tu klimatu wolności i wypoczynku na łonie natury.

Decydując się na działkę otrzymasz grunt zaprojektowany z podziałem na dwie części. W części budowlanej będziesz mieć możliwość budowy domu całorocznego lub rekreacyjnego. Wszystkie pozwolenia są gotowe, zostały wydane warunki zabudowy oraz decyzja o przyłączu energetycznym i wodociągu. Zjazd z drogi powiatowej został już wybudowany. 

Druga część działki to teren rekreacyjny. Twój własny staw, kawałek lasu, miejsce na ognisko i altanę.

Na końcu trochę nietkniętej dzikiej roślinności i rzeczka Ruziec, naturalna granica działki. Wyobraź sobie, że ze swojej działki wsiadasz do łódki lub kajaka i w kilka chwil malowniczą rzeczką wypływasz na piękne jezioro Żalskie Duże. 

Działka wchodzi w skład kameralnego kompleksu 4 sąsiadujących ze sobą nieruchomości. Niesie to ze sobą gwarancję bezpieczeństwa wszystkich sąsiadów, w razie Twojej nieobecności. 

Dostępne są działki o powierzchni od 0,42 do 0,45 hektara, wybierzesz, tą która spodoba Ci się najbardziej. Cena za każdą wynosi 299 tysięcy złotych, do drobnej negocjacji. 

Okolice to kolejne jeziora, kąpieliska, lasy obfite w grzyby, trasy rowerowe. Blisko 16-tysięczne miasto powiatowe Rypin. Znajdziesz tam supermarkety, kino, basen, boiska, siłownię, restauracje,

szpital, apteki, kościoły, szkoły, miejsca pracy oraz  inne placówki niezbędne do komfortowego życia. 

Do Warszawy przejedziesz w ok 2h, Torunia 1h, Gdańska 2:20h, Ciechocinka 1:15h. Na stok narciarski Kurza Góra 1h, Chopinowska Szafarnia, Zamek w Golubiu-Dobrzyniu ok 0:30h.

 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz wizyty na działce. Pozostaję do dyspozycji, pomogę w zorganizowaniu formalności.

Dawid Szwagierek

Właściciel | CEO
d.szwagierek@greeninvestment.com.pl
tel. +48 516 678 271

Mapa terenu

Działka numer1
Powierzchnia4520m2
StatusDostępna
Działka numer2
Powierzchnia4231m2
StatusDostępna
Działka numer3
Powierzchnia4370m2
StatusDostępna
Działka numer4
Powierzchnia4542m2
StatusDostępna
Numer działkiPowierzchniaStatus
14520m2Dostępna
24231m2Dostępna
34370m2Dostępna
44542m2Dostępna

Galeria