Bez nazwy-1-03

Kleszczyn z linią brzegową

Charakterystyka

lokalizacja

Lokalizacja

KLESZCZYN

powierzchnia

Powierzchnia

5800 m2

cena

Cena

495 000zł

Opis

Sprzedam piękną działkę z linia brzegową jeziora Kleszczyńskiego (okolice Ostrowite, Brzuze, Rypin). Działka usytuowana jest na skarpie co gwarantuje wspaniały widok na jezioro i okolice. Na terenie działki znajduje się las mieszany, z którego korzystają aktualnie sarny i bobry. Teren został przygotowany pod budowę domu. Uformowano dwa tarasy. Wydane WZ zezwalają na budowę domu o powierzchni do 149 m2 oraz tarasu 81m2. Taras z widokiem na jezioro. Dodatkowo teren działki pozwala na budowę małej architektury w postaci sauny czy bani, a na brzegu jeziora pomostu.

Przygotowana i utwardzona droga dojazdowa kończy się na działce, więc spokój jest zagwarantowany. Ciszę mogą zakłócać tylko ptaki.

Okolica to już zagospodarowane duże działki

rekreacyjne/całoroczne gwarantujące intymność i ciszę oraz kilka gospodarstw.

Na terenie działki znajduje się przyłącze wody i prądu. 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz wizyty na działce. Pozostaję do dyspozycji, pomogę w zorganizowaniu formalności.

Dawid Szwagierek

Właściciel | CEO
d.szwagierek@greeninvestment.com.pl
tel. +48 516 678 271

Mapa terenu

Działka numer72/2
Powierzchnia5869m2
StatusDostępna
Numer działkiPowierzchniaStatus
25869 m2Dostępna

Galeria